Nintendo Switch tańsze w Europie – korporacja przypomina o premierze OLED

Maria Wawrzyniak
2021/09/14 18:00
0
0

Przedstawiciele japońskiej korporacji poinformowali o bardzo ważnej zmianie obejmującej sugerowane ceny przenośnej konsoli Nintendo Switch w Europie.

Doczekaliśmy się! Jak podaje między innymi serwis Video Games Chronicle, przedstawiciele japońskiej korporacji Nintendo postanowili zmienić sugerowane ceny swojej przenośnej konsoli Switch na rynku europejskim. Na oficjalnej stronie możemy już znaleźć informację, że zmiana jest bezpośrednio związana ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą nowego modelu Nintendo Switch OLED. Wywołały ją również aktualne kursy wymiany walut. Nie to jest jednak najważniejsze. Ile więc zapłacimy za sprzęt?Nintendo Switch tańsze w Europie – korporacja przypomina o premierze OLEDSugerowana cena przez Nintendo w przypadku podstawowej wersji konsoli Switch wynosi teraz 259,99 funta szterlinga, czyli około 1389 złotych. Wcześniej mowa była o cenie wynoszącej 279,99 funta, czyli około 1500 złotych. Za edycję Lite powinniśmy natomiast zapłacić 199,99 funta, czyli około 1069 złotych. Oczywiście, za ostateczne ceny w sklepach wciąż odpowiadają sami sprzedawcy, ale miejmy nadzieję, że wezmą oni pod uwagę te zmiany. Będzie to na pewno świetna okazja do dokonania zakupu.

Przypomnijmy, że Nintendo Switch OLED zadebiutuje 8 października. Sugerowana cena nowej konsoli wynosi 309,99 funta, czyli około 1650 złotych. Sprzęt wywołał sporo kontrowersji wśród graczy głównie z powodu braku jakichkolwiek zmian technicznychjedyną nowością będzie większy ekran z technologią OLED. Nie można się dziwić rozgoryczonym graczom, którzy oczekiwali domniemanego Switcha Pro z obsługą rozdzielczości 4K i mocą godną konsol PlayStation 4 Pro czy Xboksa One X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!