Oto horror o nastolatku, który ucieka od innych nastolatków i kradnie antenę

DK
2022/07/25 17:00

I generalnie biegamy po polach kukurydzy.

Dziś debiutuje horror Nighthunt, w którym wcielamy się w młodego człowieka i jedziemy na obóz przetrwania. Na miejscu musimy stawić czoła innym nastolatkom. To tytuł nastawiony na rozgrywkę wieloosobową, gdzie dwie drużyny po trzy osoby rywalizują ze sobą i próbują ochronić swoją bazę (przy okazji kradnąc antenę).

Oto horror o nastolatku, który ucieka od innych nastolatków i kradnie antenę

Jest to mała i nieskomplikowana produkcja, w której ma chodzić głównie o dobrą zabawę. Jak zapewniają twórcy z Neighborhood Games w opisie produkcji na Steamie,

Dorastaliśmy grając we wczesne, drużynowe gry wieloosobowe i chcieliśmy stworzyć grę, która byłaby powrotem do złotej ery, kiedy gry wieloosobowe były proste i nie trzeba było posiadać dużych umiejętności ani poświęcać wiele czasu, aby dobrze się bawić. Naszym celem w Nighthunt było stworzenie prostej gry, którą można wziąć do ręki i cieszyć się nią, a jednocześnie nadać jej oprawę stealth horroru.

GramTV przedstawia:

Do naszej dyspozycji twórcy oddają 9 map inspirowanych lokacjami z horrorów, takich jak Farm, Graveyard czy Summer Camp. Będziemy próbowali walczyć z innymi za pomocą 12 rodzajów broni i gadżetów. Jeśli chodzi o broń, to ilość amunicji jest mocno ograniczona, więc trzeba ją bardzo oszczędzać.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!