Oficjalny zwiastun Niewidzialnej wojny od Patryka Vegi

Wincenty Wawrzyniak
2022/08/04 16:45
1
0

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu Niewidzialna wojna – autobiografii reżysera Patryka Vegi.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmowej autobiografii Patryka Vegi pod tytułem Niewidzialna wojna. Wiemy już, że w tytułową postać wcieli się Rafał Zawierucha. Aktora możecie kojarzyć m.in. z takich filmów jak Bogowie, Gierek czy Banksterzy. Oprócz tego w obsadzie znaleźli się Anna Mucha, Justyna Karłowska, Zbigniew Kozłowski, Michał Karmowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Franczyk, Ignacy Klim, Artur Dziurman oraz Waldemar Maliszewski. Premiera filmu ma odbyć się 30 września bieżącego roku.

Niewidzialna wojna – filmowa autobiografia Vegi

To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków.

Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył. Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej.

Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
04/08/2022 22:27

Trzeba być niezłym megalomanem żeby nakręcić film o sobie samym...