Niesamowita przemiana Daniela Radcliffe’a. Pierwszy zwiastun Weird: The Al Yankovic Story

Radosław Krajewski
2022/05/03 20:45

Zadebiutował pierwszy zwiastun biograficznego filmu o popularnym muzyku.

Platforma Roku podzieliła się pierwszym zwiastunem filmu Weird: The Al Yankovic Story, czyli biograficznej produkcji o Alfredzie Matthew Yankovicu, którego muzyczne parodie, jak „Amish Paradise” czy „Like a Surgeon” znają niemal wszyscy. W tym roku zadebiutuje film poświęcony jego młodości, burzliwej kariery, a także twórczości, która przyniosła mu aż pięć nagród Grammy i tytuł najlepiej sprzedającego się artysty komediowego w historii. W roli ekscentrycznego muzyka zobaczymy Daniela Radcliffe’a.

Niesamowita przemiana Daniela Radcliffe’a. Pierwszy zwiastun Weird: The Al Yankovic Story

Aktor wygląda fantastycznie jako Weird Al Yankovic i szczegółowa charakteryzacja sprawia, że gwiazda Harry’ego Pottera prezentuje się niemal identycznie jak sam muzyk. Zwiastun utrzymany jest humorystycznym tonie i jeżeli cały film będzie prezentował się równie dobrze, otrzymamy kawał doskonałej muzycznej biografii. Poniżej zobaczycie zwiastun oraz kilka zdjęć z Radcliffem w roli Yankovica.

GramTV przedstawia:

Za Weird: The Al Yankovic Story odpowiada Eric Appel, reżyser znany z The Office, Brooklyn 9-9 i Doliny Krzemowej. Scenariusz do filmu napisali Appel wraz z Yankovicem. Produkcja powstaje ekskluzywnie dla platformy streamingowej Roku. Film zadebiutuje jesienią.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!