Nic nie jest niemożliwe? NieR: Automata doczeka się poprawek na Steam

LM
2021/04/13 15:56

Na oficjalnych kanałach marki pojawiła się jasna deklaracja związana z pecetowym wydaniem NieR: Autiomata na Steam. Lepiej późno niż wcale?

Jeśli należycie do grona miłośników gier RPG, to być może kojarzycie, że przeszło cztery lata temu na rynku pojawiło się NieR: Automata. Wydany początkowo wyłącznie na PlayStation 4 i PC Steam tytuł został bardzo ciepło przyjęty, ale szybko okazało się, że fani pecetowego grania otrzymali popsuty i potraktowany po macoszemu port. Tu – jak zwykle – przyszli z pomocą modderzy i dzięki nieoficjalnym łatkom dało się grać, ale niesmak pozostał, tym bardziej, że twórcy jak dotąd nie wyeliminowali błędów. To ma się jednak.

Nic nie jest niemożliwe? NieR: Automata doczeka się poprawek na Steam

Na oficjalnym Twitterze marki NieR pojawiła się zapowiedź specjalnej aktualizacji gry NieR: Automata na PC Steam. Nie wskazano kiedy się jej doczekamy, nie ujawniono jakie wprowadzi poprawki – jedynie zasygnalizowano oburzonym fanom, że coś dzieje się w tym zakresie.

GramTV przedstawia:

Zdaje się, że po ponad czterech latach sprawa zdążyła już się nieco przedawnić, ale nieodległa premiera gry w Xbox Game Pass na PC rozbudziła temat na nowo. Z drugiej strony Square Enix powinno chociaż przez chwilę nadstawić ucha na problemy fanów marki, jeśli planuje dobrą sprzedaż NieR Replicant Remaster na PC.

NieR Replicant ver.1.22474487139… zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. NieR Automata dostępne jest na tych samych platformach sprzętowych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!