Amazon Games walczy z problemami New World. Rozwiązania na pełne serwery

Wincenty Wawrzyniak
2021/10/04 15:00
0
0

Deweloperzy ze studia Amazon Games poinformowali o zaimplementowaniu nowej funkcji, która ma pomóc z przeludnieniem na wielu serwerach.

Przedstawiciele studia Amazon Games poinformowali (podajemy za serwisem PC Gamer), że wciąż intensywnie pracują nad rozwiązaniem problemów związanych z grą New World. Tyczy się to przede wszystkim niemiłosiernie długich kolejek – gracze czekają godzinami na to, aby w ogóle móc rozpocząć zabawę. Zespół regularnie zwiększa liczbę dostępnych serwerów oraz ich pojemność, ale teraz postanowił także uniemożliwić nowym graczom tworzenie postaci na przeludnionych serwerach.

Wczytywanie ramki mediów.

O chwilowej blokadzie będzie nas informował w grze stosowny komunikat – rozwiązanie nie wpłynie jednak w żaden sposób na graczy, którzy wcześniej stworzyli swoje postacie. Studio otwarcie potępiło także użytkowników, którzy nagminnie pozostają w grze w stanie AFK (odejście od komputera).

GramTV przedstawia:

Postanowiono więc wprowadzić nowe narzędzie, które ma wykrywać tego rodzaju działania i przenosić takich graczy do ekranu głównego. Oczywiście, gracze słusznie zauważają, że to nie jest tylko wyłącznie ich wina. Wiele osób po prostu boi się na dłużej niż dwadzieścia minut pozostać w grze w stanie bezczynności, bo po wyrzuceniu z serwera musi ponownie czekać, aby do niego wejść.

Przypomnijmy na koniec, że New World zadebiutowało na rynku 28 września bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony społeczności.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!