New World – Amazon nie dotrzymał obietnicy. Ograniczenia w transferach postaci

Wincenty Wawrzyniak
2021/10/10 13:00
0
0

Sporo użytkowników zastanawia się nad rozpoczęciem gry od nowa w innym świecie, a niektórzy myślą nawet o całkowitym porzuceniu produkcji.

Jak podaje serwis Game Rant, przedstawiciele studia Amazon Games poinformowali o opóźnieniu wdrożenia możliwości transferu postaci w grze New World pomiędzy światami. Ba, poinformowano również, że przeniesienie naszego bohatera będzie możliwe wyłącznie w ramach tego samego regionu.

Informacje są więc niezgodne z wcześniejszymi obietnicami; pod koniec września bieżącego roku na oficjalnym koncie gry na Twitterze w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników deweloperzy potwierdzili, że transfer postaci z serwera USA do serwera europejskiego będzie możliwy.
New World – Amazon nie dotrzymał obietnicy. Ograniczenia w transferach postaciW założonym na forum gry wątku dotyczącym transferów postaci napisano nawet, że poprzednie informacje były błędne – spełnienie wcześniejszej obietnicy nie jest możliwe ze względu na problemy techniczne oraz fakt, że każdy region to oddzielna struktura. Nie trudno więc się domyślić, iż społeczność New World czuje się dosłownie oszukana. Wystarczy udać się na Reddita, gdzie znajdziemy mnóstwo sfrustrowanych graczy. Cóż. Nie można mieć wszystkiego, prawda? Przypomnijmy jeszcze na koniec, że New World zadebiutowało na rynku 28 września bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!