Netflixowa odpowiedź na Johna Wicka wielkim przebojem. Rekordowa oglądalność

Radosław Krajewski
2023/05/17 14:00
1
0

Chociaż film nie zebrał dobrych ocen, to podbił platformę już w premierowy weekend.

Jennifer Lopez może świętować swój kolejny hit. Już wczoraj informowaliśmy, że oglądalność filmu Matka, która zadebiutowała na Netflixie w miniony piątek, jest większa od ostatnich przebojów platformy. Teraz firma przedstawiła oficjalne dane, z których dowiedzieliśmy się, że Matkę oglądano przez pierwsze trzy dni aż 83,71 miliona godzin. Produkcja stała się numerem jeden w 82 krajach.

Netflixowa odpowiedź na Johna Wicka wielkim przebojem. Rekordowa oglądalność

Matka największym filmowym hitem Netflixa w 2023 roku

Według wskaźnika CVE (Complete Viewings Equivalent), które prezentuje minimalną możliwą liczbę całego wyświetlania filmu od pierwszej do ostatniej minuty, Matka może pochwalić się wynikiem 42,9 mln, tym samym stając się najpopularniejszym filmem tego roku na Netflixie.

GramTV przedstawia:

Matka zaliczyła lepszą oglądalność na premierę nawet od Glass Onion: Film z serii "Na noże" (82,1 mln godzin), Enoli Holmes 2 (64 mln godzin) oraz Akademii Dobra i Zła (78,8 mln godzin). Ostatnim filmem, który miał lepszą oglądalność w premierowy weekend, był Gray Man z lipca 2022 roku z wynikiem 88,5 mln godzin.

Matka największym filmowym hitem Netflixa w 2023 roku, Netflixowa odpowiedź na Johna Wicka wielkim przebojem. Rekordowa oglądalność
Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
17/05/2023 20:55

Ja tam polecam Sisu. Chociaż liczyłem na komedię akcji a nie gore dramat.