Netflix zrezygnował z serialu na podstawie komiksu. Produkcja dobiegała końca

Radosław Krajewski
2022/09/28 15:30

Platforma zrezygnowała z dokończenia oczekiwanego serialu.

We wrześniu ubiegłego roku Netflix oficjalnie zamówił serial Grendel na podstawie popularnej serii komiksów autorstwa Matta Wagnera, wydawanego przez Dark Horse. Prace na planie produkcji wciąż trwały, gdy platforma ogłosiła, że rezygnuje z serialu. Decyzja jest o tyle zaskakująca, że serial był bliski ukończenia. Teraz twórcy muszą zdecydować, czy anulować dalsze prace, a może dokończyć zdjęcia i poszukać nowego domu dla swojej produkcji.

Netflix zrezygnował z serialu na podstawie komiksu. Produkcja dobiegała końca

Grendel – o czym miał być serial?

Grendel opowiada historię Huntera Rose’a, który zostaje zamaskowanym zabójcą po utracie ukochanej osoby. Planuje zemścić się za jej śmierć, niszcząc od środka nowojorski półświatek. W końcu decyduje się przejąć kontrolę nad wszystkimi grupami przestępczymi. W głównej roli mieliśmy zobaczyć Abubakra Aliego, który stałby się pierwszym arabskim muzułmaninem, wcielającym się w główną rolę w serialowej adaptacji komiksu.

GramTV przedstawia:

Scenarzystą i producentem jest Andrew Dabb, który wcześniej pracował nad Resident Evil: Remedium i Nie z tego świata. W obsadzie znaleźli się również: Jaime Ray Newman, Julian Black Antelope, Madeline Zima, Kevin Corrigan, Emma Ho, Erik Palladino, Brittany Allen oraz Andy Mientus.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!