Netflix znalazł nową główną bohaterkę prequela Wiedźmina

Radosław Krajewski
2021/07/08 15:40
9
0

Po trzech miesiącach od rezygnacji Jodie Turner-Smith, platforma ogłosiła nazwisko aktorki, która wcieli się w główną bohaterkę serialu.

Na początku roku Netflix ogłosił, że Jodie Turner-Smith wcieli się w główną bohaterkę w serialu The Witcher: Blood Origin. Niestety na początku kwietnia aktorka zrezygnowała z udziału w produkcji z powodu napiętego harmonogramu. Od tego czasu serwis szukał nowej gwiazdy, która mogłaby wcielić się w centralną postać serialu. Postawiono na Sophię Brown, która grała w takich produkcjach, jak w filmie Piękna i Bestia oraz serialach Marcella, Klika oraz Giri / Haji: Powinność / Wstyd. Tym samym dołączyła do Laurence O’Fuarain oraz Michelle Yeoh, której udział został ogłoszony zaledwie przed dwoma dniami.Netflix znalazł nową główną bohaterkę prequela WiedźminaPrzypomnijmy, że aktora wcieli się w Éile, elitarną, nieustraszoną elfią wojowniczkę obdarzoną głosem bogini, która opuszcza swój klan i rezygnuje z funkcji strażniczki królowej, aby podążyć za głosem serca i wieść życie jako wędrowna śpiewaczka. Wielkie wydarzenia rozgrywające się na Kontynencie zmuszają ją do powrotu na drogę miecza w poszukiwaniu zemsty i odkupienia.

Historia w The Witcher: Blood Origin osadzona będzie na 1200 lat przed Geraltem z Rivii i opowie o połączeniu fantastycznych światów ludzi, elfów i potworów w jeden Kontynent. Jednym z głównych bohaterów serialu będzie pierwszy Wiedźmin, który doprowadził do powstania zupełnie nowego fachu łowcy potworów. Data premiery The Witcher: Blood Origin nie jest jeszcze znana. Na serię złoży się sześć odcinków.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Gregario
Gramowicz
11/07/2021 04:44
JakiśNick napisał:

@Gregario

a to nie tak, że Yeoh bardziej pasuje na elfa?

Dla samozwańczych obrońców czystości elfiej rasy w elfkę może wcielać się tylko konkretna aktorka: biała. Nie dowiemy się, czy Khalid czegoś nie doczytał w newsie o angażu Michelle Yeoh; czy jest nią tak zauroczony, że tylko dla niej zrobił wyjątek; a może, co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne, pisze zwyczajnie głupoty. Nie poznamy motywacji Khalid'a z pierwszej ręki, ponieważ tak zabłysnął w komentarzach pod innym newsem, że zgarnął w pełni zasłużoną nagrodę - bana. Taka "strata" wyjdzie nam wszystkim na dobre.

JakiśNick
Gramowicz
09/07/2021 17:11

@Gregario

a to nie tak, że Yeoh bardziej pasuje na elfa?

Joka013
Gramowicz
09/07/2021 12:16

może będzie grała mroczną elfkę?

Gregario
Gramowicz
09/07/2021 05:58
Khalid napisał:

Jak to sie mówi... z deszczu pod rynnę? Załamać się można. Netflix to dno totalne i dwa metry mułu.

Uwielbiam ten widok o poranku - samozwańczy obrońca czystości elfiej rasy, który najwyraźniej zapomniał (a może jest po prostu wybiórczy?), że raptem parę dni wcześniej cieszył się z wiadomości o dołączeniu do obsady serialu Michelle Yeoh.​

Sanders-sama
Gramowicz
08/07/2021 21:09

Typowi Amerykanie gdy dobiorą się do jakiejś Europejskiej marki xD

JakiśNick
Gramowicz
08/07/2021 17:46

Elfka po byku XD Już by lepiej jakąś Indiankę dali do tej roli.

Norgon
Gramowicz
08/07/2021 17:41
Khalid napisał:..............
............... Tylko jak to się ma do robienia serialu o Wiedźminie ja się pytam? NIJAK !!! Sapkowski pewnie 'przewraca się w grobie' na samą myśl.
Na razie to on przewraca się w łóżku wyścielonym kapustą i ma wszystko głęboko w d... taki to typek, bez uszczerbku dla jego genialnych książek. A Netflix nieświadomie ośmiesza tych 'cierpiących' Afro.

Khalid
Gramowicz
08/07/2021 16:20

Jak to sie mówi... z deszczu pod rynnę? Załamać się można. Netflix to dno totalne i dwa metry mułu.

Pamiętam wypowiedź showrunnerki Wiedźmina pani Lauren Hissrich. Mówiła, że Afroamerykanie tyle wycierpieli na przestrzeni lat, że teraz należy im to wynagrodzić. Tylko jak to się ma do robienia serialu o Wiedźminie ja się pytam? NIJAK !!! Sapkowski pewnie 'przewraca się w grobie' na samą myśl.

strannik
Gramowicz
08/07/2021 15:48

Amerykanie wszystko potrafią spaskudzić