Netflix zaprezentował zwiastun Joko Anwar's Nightmares & Daydreams. Tak zapowiada się nowy serial science-fiction

Krzysztof Żołyński
2024/06/12 21:00
0
0

Netflix pokazał oficjalny zwiastun antologii serialowej, na którą złożą się niepokojące historie science-fiction, zatytułowanej Joko Anwar's Nightmares & Daydreams.

Premiera Joko Anwar's Nightmares & Daydreams odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Jest to dzieło uznanego indonezyjskiego twórcy filmów gatunkowych, Joko Anwara. Bez wątpienia przypomina Gabinet osobliwości w reżyserii Guillermo del Toro, który również powstał dla Netflixa. Jednak tym razem otrzymamy historie science fiction rodem z Indonezji. Opowieści o nadprzyrodzonych zjawiskach rozgrywają się w tym zbiorze w siedmiu zapierających dech w piersiach, powiązanych ze sobą historii.

Netflix zaprezentował zwiastun Joko Anwar's Nightmares & Daydreams. Tak zapowiada się nowy serial science-fiction

Joko Anwar's Nightmares & Daydreams na zwiastunie premierowym

Jest to pierwsza tego typu produkcja w kinie indonezyjskim, serial opowiadający o zwykłych ludziach napotykających tajemnicze zjawiska, jakich nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

W serialu wystąpią wybitni indonezyjscy aktorzy, w tym Ario Bayu, Fachry Albar, Marissa Anita, Lukman Sardi i inni.

Chciałem stworzyć coś, z czym większość indonezyjskich widzów będzie mogła się utożsamić, więc choć jest to nadprzyrodzony klimat science-fiction, będzie można zobaczyć pewne wątki społeczne i polityczne. – napisał reżyser filmu.

GramTV przedstawia:

Premiera Joko Anwar's Nightmares & Daydreams została zaplanowana na 14 czerwca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!