Netflix udostępnił za darmo swoim użytkownikom jedną z najlepszych gier 2022 roku

Radosław Krajewski
2023/01/11 11:00
1
0

Platforma zrobiła ogromną niespodziankę.

Netflix Games jak dotąd nie przyciągnął zbyt wielu graczy, ale firma wciąż walczy o swoją usługę, regularnie dodając do biblioteki nowe tytuły. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku Netflix udostępnił subskrybentom za darmo takie gry, jak Immortality, Kentucky Route Zero, a także Twelve Minutes. Początek stycznia przyniósł jeszcze jeden ekscytujący tytuł, który był wymieniany w gronie najlepszych gier 2022 roku.

Netflix udostępnił za darmo swoim użytkownikom jedną z najlepszych gier 2022 roku

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge za darmo w Netflix Games

Subskrybenci Netflixa mogą więc za darmo sprawdzić Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge, które jest już dostępne na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS w sekcji gier w aplikacji platformy. Produkcja studia Tribute Games zadebiutowała pierwotnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch w czerwcu ubiegłego roku. Teraz również posiadacze smartfonów mogą dołączyć do zabawy i wcielić się w jednego z Żółwi Ninja, aby pokonać potężnego Shreddera.

GramTV przedstawia:

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge zebrało rewelacyjne opinie od recenzentów. W serwisie Metacritic gra może pochwalić się średnią wynoszącą 84-87/100 (w zależności od platformy) i 87/100 w Opencritic. Tytuł dostępny jest również od dnia premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
11/01/2023 13:22

Na telefony meh słabo bardzo