Netflix rusza z własną siecią sklepów stacjonarnych. Co fani znajdą w ofercie?

Radosław Krajewski
2023/10/16 17:00
0
0

Platforma zaoferuje w swoich sklepach nie tylko gadżety, ale także jedzenie i picie inspirowane swoimi największymi hitami.

Jesteście gotowi na hamburgery i hot dogi inspirowane Stranger Things? Netflix ogłosił otworzenie swoich własnych sklepów stacjonarnych, w których będzie można kupić gadżety, a także zamówić jedzenie i napoje, które będą inspirowane najpopularniejszymi produkcjami platformy. Netflix House będą sklepami typu pop-up. które co kilka miesięcy będą zmieniać swoją ofertę, aby dostosować ją do nowych trendów.

Netflix rusza z własną siecią sklepów stacjonarnych. Co fani znajdą w ofercie?

Netflix otwiera własną sieć sklepów stacjonarnych

Pierwsze Netflix House zostaną uruchomione w 2025 roku w Ameryce. Będą miały charakter miniparków tematycznych z takich produkcji, jak Squid Game i Stranger Things. Swoją nową działalnością firma chce zwiększyć zaangażowanie fanów w popularne filmy, seriale i programy.

Widzieliśmy, jak bardzo fani uwielbiają zanurzać się w świecie naszych filmów i seriali. Dużo myśleliśmy o tym, jak przenieść to na wyższy poziom – powiedział Josh Simon, wiceprezes ds. produktów konsumenckich w Netflixie.

GramTV przedstawia:

W tej chwili nie wiadomo, czy Netflix House pojawią się również w innych państwach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!