Netflix z kolejną współpracą. RocketRide Games ma zapewnić więcej gier w ofercie

Wincenty Wawrzyniak
2022/01/28 22:30
0
0

W sieci pojawiły się doniesienia na temat nowej współpracy Netfliksa z agencją konsultingową RocketRide Games, która ma zadbać o ofertę usługi Netflix Games.

Jak podaje serwis Video Games Chronicle, Netflix nawiązał współpracę z agencją konsultingową RocketRide Games, której głównym zadaniem jest wspieranie zespołów deweloperskich na poszczególnych etapach produkcji gier wideo – począwszy od wstępnych planów czy koncepcji, poprzez poszerzanie możliwości, a skończywszy na ostatecznym wypuszczeniu tytułu na rynekNetflix z kolejną współpracą. RocketRide Games ma zapewnić więcej gier w ofercie

Każdy w RocketRide Games jest bardzo dumny z nowego partnerstwa z Netfliksem. Posiadanie możliwości dostarczania gier do milionów subskrybentów jest ogromną szansą zarówno dla RocketRide Games, jak i dla studiów deweloperskich na całym świecie. (...) Rynek mobilny jest niezwykle konkurencyjny. By studio mogło stworzyć naprawdę udaną produkcję, potrzebuje odpowiednich zasobów – porównywalnych z tymi, które są niezbędne do tworzenia i wydawania gier AAA. (...) To właśnie dzięki Netfliksowi studia tworzące niesamowite produkcje mobilne mogą docierać do milionów abonentów, którzy już wcześniej wykazali zainteresowanie tym rodzajem rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Firma posiada siedzibę w Montrealu i w ciągu ostatnich dwóch lat podpisała umowę z aż 45 zespołami, które łącznie zapewniły ponad 78 milionów dolarów przychodu. Jak nietrudno się domyślić, głównym celem tego partnerstwa jest poszerzenie oferty usługi Netflix Games o kolejne tytuły.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!