Netflix opowie historię polskiego hip-hopu. Cały ten rap w pierwszym zwiastunie

Radosław Krajewski
2024/07/05 17:00
1
0

Dokument o polskim rapie i popularnych hip-hopowych artystach zadebiutuje na Netflixie jeszcze w tym miesiącu.

Jeżeli jesteście fanami polskiego rapu, to nie możecie przejść obojętnie obok nowego serialu dokumentalnego Netflixa. Platforma pracowała nad historią o rodzimym hip-hopie, rozpoczynając od początków z lat 80. i 90. ubiegłego wieku, aż po współczesnych twórców, takich jak OKI czy Young Leosia. Pierwszy zwiastun serialu zatytułowanego Cały ten rap trafił już do sieci i obejrzycie go poniżej.

Cały ten rap

Cały ten rap – o czym opowie polski dokument Netflixa?

Produkcja opowie o rodzimym środowisku hip-hopu, przedstawiając najważniejszych twórców na przestrzeni dekad. W dokumencie wzięli udział m.in. Sokół, Ten Typ Mes, Young Leosia, OKI, Vienio, O.S.T.R., czy @atutowy. Nie zabraknie więc wywiadów z ludźmi, którzy tworzą polską scenę rapu, ujawniając wiele ciekawych informacji zza kulis.

Serial skupi się również na zaprezentowaniu najważniejszych wydarzeń polskiego rapu, ale też pokazanie obecnych trendów i związku łączącego hip-hop ze zmianami w polskim społeczeństwie. Widzowie będą mogli usłyszeć co o rodzimym rapie będą mieli do powiedzenia krytycy i eksperci muzyczni.

GramTV przedstawia:

Cały ten rap zadebiutuje na Netflixie już 31 lipca. Wcześniej serial będzie można obejrzeć na specjalnym pokazie na festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Produkcja będzie składała się z sześciu odcinków.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
06/07/2024 04:04

Mam nadzieje że powiedzą że rap umarł i jest crap