Netflix będzie miał nowy hit? Pierwsze zdjęcia z nowego filmu reżyserów Avengers

Radosław Krajewski
2022/04/26 14:05
0
0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego blockbustera od Netflixa.

Po przygodzie z Marvelem Anthony i Joe Russo rozpoczęli produkcję filmów dla platform streamingowych. Pierwszą z nich było Cherry dla Apple TV+. Kolejna stworzona dla Netflixa zadebiutuje już tego lata. Platforma powoli rozpoczyna kampanie promocyjną wokół The Gray Man i właśnie otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia z filmu wypełnionymi hollywoodzkimi gwiazdami.

Netflix będzie miał nowy hit? Pierwsze zdjęcia z nowego filmu reżyserów Avengers

Entertainment Weekly podzieliło się ujęciami, na których możemy zobaczyć, jak w swoich rolach prezentują się Chris Evans, Ryan Gosling, Ana de Armas, oraz znany z pierwszego sezonu Bridgertonów, Rege-Jean Page. Budżet filmu wyniósł 200 milionów dolarów, więc będzie to kolejny blockbuster od Netflixa po zeszłorocznej Czerwonej nocie. Pierwsze zdjęcia z The Gray Man zobaczycie poniżej.

Court Gentry, najbardziej utalentowany agent CIA, którego prawdziwej tożsamości nikt nie zna, przypadkowo odkrywa mroczny sekret agencji. Psychopatyczny były kolega, Lloyd Hansen, wyznacza nagrodę za jego głowę. Rozpoczyna się globalna obława na Gentry’ego przez międzynarodowych zabójców.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Chris Evans, Ryan Gosling, Ana de Armas, Rege-Jean Page, Jessica Henwick, Wagner Moura, Julia Butters, Billy Bob Thornton, Alfre Woodard, Callan Mulvey, Eme Ikwuakor i Scott Haze.

The Gray Man zadebiutuje na Netflixie 22 lipca.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!