Następna gra za darmo w Epic Games Store. Odbierz prezent na PC (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2022/05/05 17:07
0
0

Wystartowała kolejna promocja z darmową grą w sklepie Epic Games.

Aktualizacja: Darmowe Terraforming Mars jest już dostępne do odebrania. Następną darmową produkcją na Epic Games Store będzie Prey oraz Jotun: Valhalla Edition.

Oryginalna wiadomość: W Epic Games Store czeka kolejna gra do odebrania. Tym razem sklep zaoferował za darmo strategię Terraforming Mars. Produkcja studia Asmodee Digital zadebiutowała w 2018 roku. Akcja przenosi nas w daleką przyszłość do 2400 roku, gdzie zarządzamy terraformacją Czerwonej Planety. Naszym celem jest przystosowanie planety do warunków, które pozwolą na stworzenie życia i kolonizacji Marsa przez ludzi. Jako jedna z korporacji rywalizujemy z pozostałymi o dostępne surowca i dobra, aby ludzkość to właśnie nam zawdzięczała stworzenie nowego domu. Terraforming Mars przypiszecie do swojego konta od godziny 17:00 czasu polskiego. Tradycyjnie na przypisanie gier do swojego konta macie równy tydzień.

Następna gra za darmo w Epic Games Store. Odbierz prezent na PC (Aktualizacja)

GramTV przedstawia:

Przypominamy również o darmowych tytułach z ubiegłego tygodnia, które wciąż są dostępne do odebrania przez kilka najbliższych godzin. Sklep w poprzedni czwartek zaoferował Just Die Already oraz Paradigm.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!