Następna darmowa gra PC na GOG. Warto pośpieszyć się z odbiorem prezentu

Radosław Krajewski
2023/09/29 19:20
0
0

Kolejna darmowa gra do odebrania w sklepie GOG.

W sklepie internetowym GOG znajdziecie kolejną grę rozdawaną całkowicie za darmo. Platforma wciąż świętuje swoje 15-lecie i z tej okazji klienci mogą odebrać drugi prezent. Tym razem na GOG-u za darmo zgarnięcie grę Truberbrook, czyli dobrze przyjętą przez graczy przygodówkę od studia btf. Gra miała swoją premierę w 2019 roku i teraz wszyscy chętni mogą sprawdzić ten tytuł bez żadnych opłat.

Następna darmowa gra PC na GOG. Warto pośpieszyć się z odbiorem prezentu

Truberbrook to ekscytująca gra przygodowa oparta na zagadkach w stylistyce science-fiction. Wybierz się na pełne przygód wakacje w równoległym wszechświecie lat 60.!

Zagadkowa gra przygodowa science-fiction z ręcznie malowaną scenerią. Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach w Europie pod koniec lat sześćdziesiątych. A teraz wyobraź sobie siebie jako młodego amerykańskiego naukowca; Hansa Tannhausera. Tak, tak masz na imię w tej historii. Przy okazji pomyśl o Truberbrook, odległej wiosce w wiejskich, górskich i gęsto zalesionych Niemczech z czasów zimnej wojny. Bo właśnie tam w jakiś sposób trafiasz. Ale kogo to obchodzi, wygrałeś wycieczkę na loterii! A przynajmniej tak to wygląda. Ale nie bój się, zamiast odpocząć, może się okazać, że będziesz musiał uratować świat…

Kolejna darmowa gra na GOG

Aby odebrać darmowe Truberbrook, udajcie się pod ten adres i kliknijcie w „Zdobądź za darmo”. Następnie na głównej stronie sklepu znajdziecie baner, dzięki któremu przypiszecie grę do swojego konta. Oferta twa tylko do 2 października.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!