Następna darmowa gra na Steam. Część graczy tym razem nie skorzysta z oferty

Radosław Krajewski
2024/06/01 08:00
7
0

Na Steam pojawiła się kolejna gra za darmo, tym razem z wyjątkowej okazji.

Czerwiec jest Miesiącem Dumy, więc również branża growa przygotowała najróżniejsze niespodzianki, które będą pojawiać się przez najbliższe cztery tygodnie. W tym okresie nie zabraknie również darmowej gry, nawiązującej do tego święta. Już trzeci rok z rzędu Microsoft udostępnił graczom za darmo Tell Me Why na Steam i konsolach Xbox. Jeżeli więc ktoś jeszcze nie miał okazji zdobyć tej gry w prezencie, to teraz ma do tego najlepszą okazję. Tym razem z przypisaniem produkcji do swojego konta nie trzeba się spieszyć i promocja trwa cały miesiąc.

Następna darmowa gra na Steam. Część graczy tym razem nie skorzysta z oferty

Kolejna gra za darmo na Steam i konsole Xbox

Przypomnijmy, że Tell Me Why jest przygodówką od studia DON'T NOD, twórców popularnego Life is Strange. Gra zadebiutowała na rynku w 2020 roku w formie trzech epizodów. Produkcja zebrała pozytywne oceny od widzów i na Steam posiada 83% pochlebnych opinii z ponad 11,5 tysiąca recenzji.

Tell Me Why to narracyjna gra przygodowa od DON'T NOD, studia stojącego za ukochaną serią Life is Strange. W tej intymnej, tajemniczej grze poznajemy bliźniaków Tylera i Alyson Ronan, którzy wykorzystują swoją nadprzyrodzoną więź, aby rozwikłać wspomnienia z ich niespokojnego dzieciństwa. Akcja Tell Me Why, osadzona została w pięknym, malowniczym miasteczku na Alasce, zawierająca realistyczne postacie, dojrzałe motywy i wciągającą opowieść z wieloma wyborami.

Przywołując wspomnienia z przeszłości, twoje wybory wpłyną na relacje rodzeństwa, określą siłę ich więzi i ukształtują bieg ich życia.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Tell Me Why odbierzecie na Steam w tym miejscu. Z kolei wydanie na Xboxy zdobędziecie pod tym adresem. Czasu na przypisanie gry do swojego konta jest wystarczająco dużo, gdyż oferta kończy się dopiero 1 lipca.

Komentarze
7
JakiśNick
Gramowicz
04/06/2024 13:12

Jest skierowana dla wszystkich i każdy może z niej skorzystać. Po prostu niektórzy skorzystali już wcześniej. Niepotrzebna sensacja.

Kraju
Redaktor
Autor
01/06/2024 15:06
JakiśNick napisał:

Tooo czemu część graczy nie skorzysta?

Tak jak napisali janko i koNraDM4. Tell Me Why zostało udostępnione za darmo już trzeci raz na Steam i konsolach Xbox. Wielu graczy ma już tę grę w swojej bibliotece, dlatego tym razem oferta nie jest skierowana do wszystkich.

koNraDM4
Gramowicz
01/06/2024 13:19
JakiśNick napisał:

Tooo czemu część graczy nie skorzysta?

Pewnie dlatego, że to kolejny raz jak ją udostępniają to wtedy jak ma skorzystać ktoś kto już ją posiada?
Trwa Wczytywanie