Napoleon na finałowym zwiastunie. Premiera nowego widowiska Ridleya Scotta już w tym tygodniu

Krzysztof Żołyński
2023/11/20 21:50
3
0

Premiera filmu Napoleon w reżyserii Ridleya Scotta już dosłownie za chwilę, a więc Sony i Apple zdecydowały się opublikować trzeci i ostatni oficjalny zwiastun tego widowiska.

Napoleon, najnowszy epicki film Ridleya Scotta, którego głównym bohaterem jest francuski cesarz, trafi do kin na całym świecie w tym tygodniu. Wspólna produkcja Apple Studios i Scott Free Productions, to oryginalne i bardzo osobiste spojrzenie na początki kariery Napoleona Bonaparte. Reżyser skupił się na jego szybkiej drodze do sławy i bezwzględnej walki o tron, a także niestabilnej relacji z żoną i jedyną prawdziwą miłością, Józefiną.

Napoleon na finałowym zwiastunie. Premiera nowego widowiska Ridleya Scotta już w tym tygodniu

W roli Bonapartego, wystąpi Joaquin Phoenix, a Józefinę zagra Vanessa Kirby. Obok nich na ekranie pojawią się między innymi: Ludivine Sagnier, Ben Miles, Tahar Rahim, Catherine Walker, Youssef Kerkour, Paul Rhys i Matthew Needham.

Najnowszy, trwający 60 sekund zwiastun jest naprawdę efektowny. Co prawda z drugiej strony mamy wiele negatywnych recenzji krytyków, ale znając poprzednie dokonania Scotta, można być pewnym jednego – ten film nakręcono z wielkim rozmachem. Choćby dlatego warto wybrać się na niego do kina.

GramTV przedstawia:

Premiera filmu Napoleon w polskich kinach odbędzie się 24 listopada.

Napoleon na finałowym zwiastunie

Komentarze
3
sc
Gramowicz
21/11/2023 00:49

Joker na wojnie.

dariuszp
Gramowicz
20/11/2023 23:18
JakiśNick napisał:

A to nie miało być na apple tv?

Zacznijmy od tego że ten film kosztował koło 200 milionów dolarów. Takich rzeczy nie pchasz od razu na streaming. Dlatego film idzie najpierw do kin a dopiero później na Apple TV.

Film wyprodukowało Apple razem z R. Scottem. Dlatego właśnie trafi na Apple TV.

Dodatkowo patrząc po zwiastunach - to trzeba oglądnąć na dużym ekranie. Ostatni raz się tak czułem jak zobaczyłem zapowiedź Diuny. 

JakiśNick
Gramowicz
20/11/2023 22:20

A to nie miało być na apple tv?