Cyberpunk w rzeczywistości. Oto najdroższe krzesło gamingowe na świecie

Maria Wawrzyniak
2021/09/27 16:20
1
0

Najnowszy model – Predator Thronos Air – kosztuje 13 999 dolarów. Czyli prawie 55 tysięcy złotych. Całkiem nieźle, prawda?

ACER zaprezentowało (podajemy za serwisem The Gamer) nowe krzesło gamingowe o nazwie Predator Thronos Air. Nie jest to jednak zwykłe krzesło – określane jako tron zbudowane z metalu stanowisko ma przenieść graczy do wyjątkowego, otoczonego monitorami świata rozgrywki i wygody za naciśnięciem jednego przycisku. Mamy tutaj nie tylko miejsce do siedzenia, ale także monitory, komputer i akcesoria w jednym. Jak to wszystko wygląda? Bardzo nowocześnie, wręcz cyberpunkowo. Zresztą, zobaczcie sami.

Istnieje wiele sposobów na dopasowanie zestawu. Możemy zamontować maksymalnie trzy dowolne monitory lub wybrać jeden, ultraszeroki wyświetlacz pozwalający na rozgrywkę w formacie 21:0. Do monitorów dochodzi oczywiście ergonomiczny fotel wyściełany wysokoelastyczną pianką. Ba, siedzisko zostało wyposażone w funkcję masażu. Mamy również regulowaną półkę na urządzenia peryferyjne, gdzie znajdzie się klawiatura oraz mysz. Po lewej stronie fotela znajduje się furtka, przez którą można wchodzić do kabiny oraz z niej wychodzić. Klienci mogą też dodać uchwyt na kubek czy wieszak na słuchawki.

GramTV przedstawia:

To wszystko brzmi bardzo dobrze, ale dla większości graczy problemem może okazać się cena, ponieważ Predator Thronos Air kosztuje dokładnie 13 999 dolarów, czyli prawie 55 tysięcy złotych. Zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej na temat stanowiska na oficjalnej stronie polskiego oddziału firmy ACER.

Komentarze
1
FromSky
Gramowicz
27/09/2021 19:43

Ale to tylko standardowy gajmingowy fotel obudowany stalową ramą mogli się bardziej postarać jak nie konstrukcja to chociaż materiałami, 

Cały przemysł krzeseł stoi od dawna w miejscu robiąc ten sam model z drobnymi zmianami