Na powrót Johna Wicka poczekamy znacznie dłużej. Spin-off serii opóźniony o rok

Radosław Krajewski
2024/02/22 12:05
0
0

Lionsgate opóźniło premierę Balleriny, czyli spin-offu Johna Wicka, w którym wystąpi Keanu Reeves w swojej słynnej roli.

Złe wieści dla wszystkich fanów Johna Wicka. Lionsgate nie jest zadowolone z obecnego kształtu Balleriny, czyli filmowego spin-offu serii i podjęto decyzję o przełożeniu debiutu filmu aż o rok. Przygody nowej bohaterki, w którą wciela się Ana de Armas, nie pojawią się w kinach 7 czerwca 2024 roku, ale dopiero 6 czerwca 2025 roku. Jakie są powody tak dużego opóźnienia premiery?

Na powrót Johna Wicka poczekamy znacznie dłużej. Spin-off serii opóźniony o rok

Ballerina – premiera filmu opóźniona do lata 2025 roku

Studio niedawno podpisało nową umowę z Chadem Stahelski, aby nie tylko reżyserował kolejne części Johna Wicka, ale również nadzorował rozwój całej franczyzy. Zadaniem Stahelskiego będzie współpraca z Lenem Wisemanem, reżyserem Balleriny, aby od nowa nakręcić kilka sekwencji akcji, by stały się bardziej widowiskowe.

GramTV przedstawia:

W filmie pojawi się również John Wick, do której to roli powrócił Keanu Reeves. Piąta część serii wciąż nie została oficjalnie ogłoszona, więc Ballerina była kolejną okazją, aby obejrzeć aktora w swojej słynnej kreacji zabójcy.

Za reżyserię odpowiada Len Wiseman, który wcześniej pracował nad Underworld i Pamięcią absolutną. W obsadzie znaleźli się: Ana de Armas, Anjelica Huston Keanu Reeves, Gabriel Byrne, Lance Reddick, Catalina Sandino Moreno, Norman Reedus oraz Ian McShane.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!