Na Nacon Connect 2022 zobaczymy gameplay z Test Drive Unlimited: Solar Crown

Mikołaj Ciesielski
2022/07/06 09:00

Na jutrzejszym wydarzeniu pojawić ma się również m.in. The Lord of the Rings: Gollum.

Na Nacon Connect 2022 zobaczymy gameplay z Test Drive Unlimited: Solar Crown

Zgodnie z zapowiedzią już jutro – 7 lipca – odbędzie się pokaz Nacon Connect 2022. Wydawca poinformował, że w trakcie wydarzenia pokazanych zostanie 17 produkcji. Jednym z ważniejszych punktów programu ma być natomiast prezentacja fragmentów rozgrywki z Test Drive Unlimited: Solar Crown, którego premiera jakiś czas temu została przełożona na przyszły rok. To jednak nie koniec atrakcji.

W trakcie wydarzenia zobaczymy również nowy materiał z The Lord of the Rings: Gollum. Produkcja Daedelic Entertainment ma zadebiutować na rynku już 1 września, dlatego można się spodziewać, że podczas pokazu zaprezentowane zostaną nowe fragmenty rozgrywki. Na Nacon Connect 2022 nie zabraknie też SteelRising, czyli nowego action-RPG od studia Spiders.

Na prezentacji pojawi się także RoboCop: Rogue Cityzapowiedziany w zeszłym roku FPS, za który odpowiada krakowskie studio Teyon. Wydawca poinformował również, że podczas Nacon Connect 2022 doczekamy się pięciu „ekskluzywnych zapowiedzi”, które pozostają tajemnicą.

Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, Nacon Connect 2022 odbędzie się już jutro – 7 lipca – o 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić na oficjalnych kanałach wydawcy na platformach Twitch.tv oraz YouTube.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!