MultiVersus najpopularniejszą bijatyką na Steam. Beta podbija platformę Valve

Mikołaj Ciesielski
2022/07/26 09:15
2
1

Zamknięte testy cieszyły się sporą popularnością.

MultiVersus najpopularniejszą bijatyką na Steam. Beta podbija platformę Valve

Zgodnie z zapowiedziami już dziś wszyscy zainteresowani będą mogli zagrać w MultiVersus w ramach otwartej bety. Od kilku dni produkcją cieszyć mogą się jednak osoby, które zdecydowały się na kupno jednego z pakietów założycielskich lub zdobyły kod od twórców. Zamknięte testy pokazały, że platformowa bijatyka w stylu Super Smash Bros. od firmy Warner Bros. Interactive Entertainment cieszy się sporym zainteresowaniem. Jak się bowiem okazuje, produkcja jest najpopularniejszym przedstawicielem swojego gatunku na Steam.

Zamknięte testy beta MultiVersus zainteresowały sporą liczbę użytkowników platformy Valve

W nocy z czwartku na piątek w MultiVersus bawiło się na Steam jednocześnie 62,433 graczy. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby produkcję uruchomiło w tym samym czasie 49,136 użytkowników platformy Valve. Jak widzimy, wyniki prezentuje się całkiem nieźle, ale robią jeszcze większe wrażenie, jeśli zwrócimy uwagę na liczbę graczy w innych bijatykach dostępnych na Steam.

Jak zauważa serwis VGC, MultiVersus jest obecnie najpopularniejszym przedstawicielem wspomnianego gatunku na platformie Valve. Pod względem liczby zalogowanych jednocześnie użytkowników produkcja Warner Bros. Interactive Entertainment wyprzedza m.in. takie tytuły jak Dragon Ball FighterZ (44,303), Mortal Kombat 11 (35,147), Brawlhalla (34,816) Guilty Gear Strive (31,156) czy też Dragon Ball Xenoverse (22,850).

Jak wspomnieliśmy wyżej, już dziś startują otwarte beta testy MultiVersus. Niewykluczone więc, że platformowa bijatyka w stylu Super Smash Bros. od firmy Warner Bros. Interactive Entertainment pobije własny rekord i przyciągnie do siebie jeszcze większą liczbę użytkowników platformy Steam.

Na koniec przypomnijmy, że MultiVersus powstaje z myślą o komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pełna wersja gry ma zadebiutować na rynku w tym roku, ale na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery. Zgodnie z zapowiedziami tytuł będzie dystrybuowany w modelu free-to-play, a także otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/07/2022 19:18

Nawet dzisiaj już od 19 dostępne f2p.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/07/2022 14:23

Na szczęście od jutra rusza otwarta beta.