Multiversus coraz bliżej? Warner Bros przygotowuje się do zapowiedzi gry

Radosław Krajewski
2021/11/18 11:11
1
0

W mediach społecznościowych studio rozpoczęło sugestywną kampanię promocyjną wokół Multiversus.

Od kilku tygodni wiemy, że Warner Bros. przygotowuje własną bijatykę inspirowaną serią Smash Bros. od Nintendo. W Multiversus stoczymy pojedynki, kierując różnymi bohaterami z bogatego katalogu studia, w tym animowanymi postaciami z Looney Tunes, czy Gandalfem z Władcy Pierścieni lub Wonder Woman z uniwersum DC Comics. Niedawny wyciek pierwszych zdjęć z gry potwierdzał plotki i pozwolił przyjrzeć się arenom, na którym przyjdzie nam walczyć. Wiele wskazuje na to, że Warner wreszcie gotowy jest na oficjalną zapowiedź gry i wkrótce Multiversus zostanie ogłoszony.Multiversus coraz bliżej? Warner Bros przygotowuje się do zapowiedzi gryDzisiejszej nocy na oficjalnych profilach Toma i Jerry’ego, Looney Tunes na Twitterze oraz Scooby-Doo na Instagramie, pojawiły się wpisy o znikających postaciach, wraz ze zdjęciami, na których znajdują się jedynie obrysy popularnych bohaterów. W każdym wpisie oznaczone jest konto Warner Bros. Games, więc nie może być mowy o żadnym innym projekcie z tymi postaciami. Zniknięcie Królika Bugsa, Kudłatego oraz Toma i Jerry’ego nie jest przypadkowe i zwiastuje zapowiedź gry jeszcze w tym miesiącu.

O Multiversus wciąż wiemy niewiele. Według plotek produkcja będzie dystrybuowana w modelu free to play. Twórcy mają zapewnić swojemu dziełu regularne aktualizacje, które będą obejmować nowych bohaterów, areny, a także skórki do postaci w formie opcjonalnych mikropłatności. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do zapowiedzi tytułu.

GramTV przedstawia:

Szukacie odpowiedniego sprzętu do grania po sieci? Sprawdźcie ofertę na komputer Actina SPC 10400F / 16GB / 500GB / 1660Ti / 550W, którą kupicie z dużą obniżką z okazji Black Friday.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
18/11/2021 11:43

Pewnie kolejny średniak/rip-off Super Smash Bros...