Mouse zapowiada się świetnie. Zobaczcie nowy gameplay trailer z polskiego FPS-a

Mikołaj Ciesielski
2024/04/11 12:45
0
0

Fumi Games zaprezentowało kilka nowych elementów, które pojawią się w grze.

W połowie grudnia mieliśmy okazję zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z Mouse, czyli pierwszoosobowej strzelanki z oprawą wizualną inspirowaną klasycznymi animacjami Disneya. Polskie studio Fumi Games postanowiło jednak ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji. Deweloperzy zaprezentowali bowiem kolejny gameplay trailer, w którym pojawia się kilka nowych elementów.

Mouse zapowiada się świetnie. Zobaczcie nowy gameplay trailer z polskiego FPS-a

Mouse na nowym zwiastunie. Polski FPS prezentuje się naprawdę bardzo dobrze

Najnowszy zwiastun zapowiada, że w Mouse gracze będą mogli spożyć szpinak, dzięki któremu sterowana przez nich postać – niczym Popeye – zyska dużą siłę. Wspomniany „powerup” pozwoli błyskawicznie rozprawić się z wrogami w walce wręcz. To jednak nie koniec nowości zaprezentowanych we wspomnianym materiale.

W Mouse gracze będą mieli również okazję skorzystać z linki z hakiem, która tak naprawdę jest ogonem głównego bohatera. Pozwoli to błyskawicznie przemieszać się pomiędzy wrogami i wskakiwać na trudno dostępne miejsce. Ostatnią nowością jest śmigło, które prawdopodobnie będzie wbudowane w kapelusz protagonisty, co może stanowić nawiązanie do postaci Inspektora Gadżeta.

Naszym celem zawsze było stworzenie gry, która połączy naszą pasję do animacji z pasją do pierwszoosobowych strzelanek. Jesteśmy naprawdę zaangażowani w ścisłą współpracę ze społecznością fanów Mouse, aby stworzyć grę, która naprawdę rezonuje z graczami. W miarę postępów będziemy udostępniać więcej szczegółów – o ile będzie to możliwe – mówi Mateusz Michalak, czyli dyrektor generalny Fumi Games.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Mouse zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Gra ma zadebiutować na rynku w 2025 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy czekacie na produkcję studia Fumi Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!