Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na 13-minutowym gameplayu z wersji PC

Mikołaj Ciesielski
2021/06/23 20:45

Zobaczcie, jak produkcja Capcomu prezentuje się na komputerach osobistych.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na 13-minutowym gameplayu z wersji PC

Premiera Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zbliża się wielkimi krokami. Kilkukrotnie mieliśmy już okazję oglądać fragmenty rozgrywki z konsoli Nintendo Switch, ale do tej pory nie widzieliśmy, jak wspomniana produkcja wygląda na komputerach osobistych. Tymczasem z pomocą przyszedł kanał Arekkz Gaming, na którym pojawił się 13-minutowy gameplay z Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na PC.

Pecetowcy, którzy są zainteresowani nadchodzącą produkcją Capcomu, mogą więc sprawdzić, jak gra prezentuje się na wspomnianej platformie. W tym miejscu warto również wspomnieć, że w Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin na PC dostępne będą polskie napisy. Nadal nie wiemy jednak, czy podobnego udogodnienia mogą spodziewać się posiadacze Nintendo Switch.

Na koniec przypomnijmy, że Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zadebiutuje na komputerach osobistych i konsoli Nintendo Switch już 9 lipca bieżącego roku. Produkcja jest kontynuacją Monster Hunter Stories, które pojawiło się na rynku w 2017 roku na Nintendo 3DS. Podobnie jak pierwsza część, tak i sequel położy duży nacisk na fabułę. W kontynuacji ponownie pojawi się także mechanika nawiązywania relacji z potworami, zwiększająca ich statystyki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!