Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Monster Hunter Rise nie otrzyma wydania pudełkowego

Jakub Smolak
2022/12/06 08:15

Kolekcjonerzy wersji fizycznych z pewnością poczują się zawiedzeni.

Monster Hunter Rise przedziera się na kolejne platformy. Capcom potwierdził pojawiające się wcześniej plotki i ogłosił, że ich produkcja w przyszłym roku zadebiutuje na konsolach. Taka informacja z pewnością ucieszyła wielu graczy. Przypomnijmy, że gra została niezwykle ciepło przyjęta na Nintendo Switch i PC, zdobywając przy tym status hitu. Mamy jednak złe informacje dla osób, które lubią kolekcjonować pudełka.

Monster Hunter Rise nie otrzyma wydania pudełkowego

Monster Hunter Rise dostępny wyłącznie cyfrowo

Monster Hunter Rise nie ukaże się w fizycznym wydaniu, a wyłącznie cyfrowo. Capcom potwierdził, że obecnie nie ma w planach stworzenia pudełkowej edycji na konsole Xbox i PlayStation. Nintendo Switch pozostaje więc jedyną platformą, na której Monster Hunter Rise jest dostępny w takiej wersji.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią 20 stycznia 2023 produkcja Capcomu zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tego samego dnia gra trafi również do usługi Xbox Game Pass. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, to odsyłam Was do przygotowanych przez nas recenzji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!