Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Mojang publikuje zwiastuny wersji 1.19 gry Minecraft. Społeczność zadowolona

Maria Wawrzyniak
2022/06/06 22:20

Na oficjalnym kanale gry Minecraft pojawiły się dwa zwiastuny przypominające o premierze aktualizacji The Wild Update.

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery aktualizacji The Wild Update do gry Minecraft przedstawiciele studia Mojang udostępnili na swoim oficjalnym kanale na YouTubie dwa nowe zwiastuny. Pierwszy prezentuje Wardena oraz kilka innych nowości, drugi zaś skupia się na lokacjach, które gracze będą mogli zacząć zwiedzać już jutro. Poniżej możecie oczywiście zobaczyć oba nagrania.

Gdy zwrócimy uwagę na sekcję komentarzy, gracze przestali już tak bardzo krytykować aktualizację, jak wcześniej. Zwiastuny urzekły fanów i – pomimo skromniejszej zawartości niż ta, którą pierwotnie obiecano – ogólny odbiór jest pozytywny. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Minecraft: The Wild Update zadebiutuje na rynku już jutro, czyli 7 czerwca, na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
07/06/2022 03:52

Sądzę, że gracze, którzy krytykowali najbardziej tą aktualizację starali się być na bieżąco ze wszystkim co przynosi i stąd ich niezadowolenie ale jednocześnie pozytywne komentarze pod tymi filmami - ot kto był zorientowany w snapshotach raczej nie oglądał tych zwiastunów.