Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Minecraft ponownie ratowany przez społeczność. Powodem najnowszy update

Maria Wawrzyniak
2022/06/05 21:30

Najnowsza wielka aktualizacja – The Wild Update – nie spełniła oczekiwań, więc społeczność postanowiła to naprawić.

Już niedługo – 7 czerwca – do gry Minecraft trafi aktualizacja The Wild Update. Jak zapewne wielu z Was doskonale zdaje sobie sprawę, patch okazał się dość rozczarowujący, ponieważ Mojang ostatecznie zapowiedziało znacznie mniej zawartości, niż pierwotnie. Dobra wiadomość jest jednak taka, że (po raz kolejny) społeczność postanowiła poradzić sobie z problemem sama.

Minecraft ponownie ratowany przez społeczność. Powodem najnowszy update

W ten sposób powstała świetna modyfikacja o nazwie Naturalist. W dużym skrócie: mod jest tym, czym w rzeczywistości powinien być The Wild Update. Jedną z definitywnie największych atrakcji wyczekiwanych przez społeczność gry Minecraft (a przynajmniej przez miłośników mobów) były świetliki, które, koniec końców, nie pojawiły się na liście oficjalnych nowości. Naturalist wprowadza je jednak do gry. Ba, to nie wszystko, ponieważ oprócz świetlików dodaje także: ptaki, motyle, gąsienice, ślimaki, węże, niedźwiedzie i jelenie. Wszystkie wymienione stworzenia nie tylko w produkcji po prostu istnieją, ale posiadają własne cykle snu czy też działają zgodnie z zasadami łańcucha pokarmowego.

GramTV przedstawia:

Zainteresowani mogą pobrać Naturalist ze strony Curse Forge. Do jej instalacji potrzebna jest aplikacja o tej samej nazwie, którą również możecie stamtąd pobrać. Modyfikacja jest kompatybilna z najnowszą wersją gry Minecraft – 1.18.2. Nie ma w planach przenoszenia jej na poprzednie wersje.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!