Miłość, seks & pandemia na zwiastunie bez cenzury. Vega promuje swój nowy film

Radosław Krajewski
2022/01/17 11:10
1
0

Już na początku lutego w kinach zadebiutuje nowy film Patryka Vegi.

Jeżeli zdążyliście zatęsknić za kinem Patryka Vegi, to już w pierwszy piątek lutego do kin trafi najnowsza produkcja popularnego reżysera. Tym razem Vega zabrał się za temat pandemii, samotności i współczesnym problemie zbudowania autentycznych relacji z drugą osobą. Poniższy zwiastun, który przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych widzów, udowadnia, że reżyser nie zaproponuje nam filozoficznych rozważań w kinie moralnego niepokoju, ale klasyczną dla siebie opowieść, pełną wulgaryzmów, erotyki, żartów oraz religijnych odniesień. Zwiastun bez cenzury do Miłości, seksu & pandemii zobaczycie poniżej.Miłość, seks & pandemia na zwiastunie bez cenzury. Vega promuje swój nowy filmFilm opowiada o trzech spragnionych wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółkach, które wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która zaliczyła tylu kochanków, że już dawno przestała ich liczyć. Teraz na jej radarze pojawia się Johnny, mistrz w uwodzeniu kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na zgłębienie tematu do artykułu. Olga to silna pani prokurator i zdeklarowana feministka, ale jej poglądy i życie rodzinne zostaje wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod silnym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Z kolei Nora odnosi sukcesy zawodowe, realizując się jako fotografka. Jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce, ale wszystko zmienia się, gdy poznaje młodszego od siebie modela.

W obsadzie znaleźli się: Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska-Wrona, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog oraz Daniel Roman.

GramTV przedstawia:

Miłość, seks & pandemia zadebiutuje w kinach już 4 lutego.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
17/01/2022 13:39

Fajne. Czasem, jak siedzę na kiblu, to też mi coś do głowy przyjdzie. Zacznę zapisywać złote myśli i wysyłać do Vegi, może mnie doceni i pozwoli napisać scenariusz do nowego filmu.