Millennia to najnowsza propozycja dla fanów gier 4X i serii Civilization

Jakub Smolak
2024/02/24 16:00
0
0

Produkcja od Paradox Interactive zadebiutuje na rynku już w marcu. Zobacz najnowszy trailer.

Gry typu 4X to produkcje, które zawsze są mile widziane przez fanów strategii. Wszyscy miłośnicy gatunku powinni zwrócić szczególną uwagę na Millennia, gdyż premiera tego tytułu zbliża się wielkimi krokami. Jest to propozycja od studia C Prompt Games, a pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje cenione Paradox Interactive. Jeśli szukacie gier w klimatach serii Civilization, koniecznie zapoznajcie się z najnowszym trailerem Millennia.

Millennia to najnowsza propozycja dla fanów gier 4X i serii Civilization

Na pierwszy rzut oka Millennia do złudzenia przypomina gry z serii Civilization

W Millennia gracze stworzą własny kraj, który następnie poprowadzą na przestrzeni 10 000 lat — od zarania ludzkości po różne warianty przyszłości. Historia będzie pisana decyzjami podjętymi w trakcie rozgrywki, a twórcy zapowiadają, że produkcja będzie oferować w tym aspekcie ogrom swobody.

Podyktuj przebieg historii w ciągu dziesięciu epok — od pierwszych miast po loty kosmiczne. Realizuj konkretne cele, aby wkroczyć w epokę alternatywną — inny wariant historii z nowymi regułami, technologiami i jednostkami. Uważaj jednak na epoki kryzysu, będące następstwem chaosu i nieładu, które mogą wprowadzić świat w przyszłość pełną wojen, chorób i ignorancji. Roztropny władca potrafi jednak umiejętnie zmienić kryzys w szansę... Rozważnie wybieraj drogę, ponieważ przemijające wieki mają trwały wpływ na Twoje państwo i cały świat – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Trzeba przyznać, że produkcja od deweloperów z C Prompt Games zapowiada się bardzo dobrze, a wszystkich zaintrygowanych zachęcamy do odwiedzenia karty produktu na Steam, gdzie można dowiedzieć się więcej. Premiera Millennia zaplanowana została na 26 marca, a gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!