Nowy spin-off serii DOOM zadebiutuje w marcu. Fani nie będą jednak zadowoleni

Mikołaj Ciesielski
2023/02/22 10:40
4
0

Bethesda zaprezentowała zwiastun i ujawniła datę premiery gry Mighty DOOM.

Nowy spin-off serii DOOM zadebiutuje w marcu. Fani nie będą jednak zadowoleni

Od premiery DOOM Eternal miną niebawem trzy lata. Nic więc dziwnego, że Bethesda postanowiła przygotować nowy projekt dla fanów wspomnianej marki. Już w przyszłym miesiącu zainteresowani będą mieli bowiem okazję zagrać w Mighty DOOM. Nadchodzący spin-off serii pozwoli graczom wcielić się w „maleńkiego, lecz nieustępliwego Mini Slayera”. Produkcja raczej nie przypadnie jednak do gustu najbardziej zagorzałym miłośnikom cyklu.

Mighty DOOM na zwiastunie z datą premiery

Mighty DOOM jest bowiem zręcznościową strzelanką z widokiem z góry, która powstała z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Za produkcję odpowiada studio Alpha Dog Games, a całość rozgrywa się w animowanym świecie DOOM. Wspomniany wyżej Mini Slayer – główny bohater gry – jest „uroczą plastikową zabawką kolekcjonerską, która ożyła za sprawą wyładowania energii argentu”.

Strzelaj i przedzieraj się przez hordy najpaskudniejszych demonów piekła, w tym jednookie, latające cacodemony i brutalne cyberantropokuby. Unikaj ataków, likwiduj wrogów dramatycznymi zabójstwami chwały i mierz się z potężnymi bossami takimi jak łowca zagłady w dynamicznej, łatwej do opanowania i przyjemnej walce na arenie – informuje opis gry.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Mighty DOOM zadebiutuje w wybranych krajach już 21 marca, czyli za niecały miesiąc. Zainteresowani mogą już dokonać rejestracji wstępnej na oficjalnej stronie firmy Bethesda. Ponadto użytkownicy, którzy uruchomią produkcję w okresie premierowym (21 marca – 20 kwietnia) otrzymają w ramach podziękowania Pakiet Mini Slayera zawierający przedmioty do wykorzystania w grze.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/02/2023 14:04

Nawet jak na standardy gier mobilnych wygląda to syfiaście :P

Silverburg
Gramowicz
22/02/2023 13:37

Tego typu zręcznościówki zawsze lubiłem. Niestety system "dej-dej-dej-wincyj-wincyj" zwany również mikropłatnościami z góry przekreśla szanse na dobrą zabawę.

Niakadan
Gramowicz
22/02/2023 12:46

Smutne jak ten świat się rozwija a raczej cofa się i daje pierdoły nic nie warte gry mobilne to nie 1998 rok 

rozumiem
Gość
22/02/2023 11:52

W grach mobilnych jest masa pieniędzy. Nie wiem dlaczego firma, która wypuściła fantastyczny produkt, miałaby tego nie wykorzystać i nie nanieść go na inny rynek. Przecież oryginalna gra nie ma z tym wiele wspólnego.