Midnight Fight Express - polska bijatyka oceniona. Jest nieźle

DK
2022/08/22 19:10

Chwali się przede wszystkim system progresji i satysfakcjonujący gameplay.

Midnight Fight Express to beat'em up od polskiego dewelopera Jakuba Dzwinela. Tytuł debiutuje już jutro, trafiając na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na premierę na Switchu poczekamy do drugiej połowy września. Tymczasem w internecie można przeczytać opinie na temat bijatyki – i są one całkiem pozytywne. W serwisie Metacritic.com gra w wersji na PC ma obecnie średnią 75 procent (na podstawie 22 recenzji).

Midnight Fight Express - polska bijatyka oceniona. Jest nieźle

Krytycy growi chwalą przede wszystkim satysfakcjonujący model walki i system progresji. Zdaniem dziennikarza WellPlayed bijatyka pod tym względem nawet przewyższa najlepsze produkcje w swoim gatunku. I ten autor wystawił indykowi 9/10. Portal God is a Geek, którego przedstawiciel ocenia tytuł na 8/10, pochwalił natomiast uzależniający gameplay, mnogość przeciwników i dopracowane lokacje.

GramTV przedstawia:

Innego zdania jest autor z GamesHub, który uważa, że mechaniki nie doganiają tempa gry. Zdaniem przedstawiciela portalu rozgrywce brakuje balansu. Ostatecznie Midnight Fight Express otrzymuje od GamesHub.com 2/5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!