Call of Duty już niedługo w ofercie Xbox Game Pass? Nowe doniesienia w sieci

Maria Wawrzyniak
2022/08/24 18:35

Istnieje prawdopodobieństwo, że w niedalekiej przyszłości w ofercie usługi Xbox Game Pass pojawią się gry z serii Call of Duty.

Choć tego typu wieści zawsze warto przyjmować ze sporą dozą ostrożności, w sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że seria Call of Duty – lub przynajmniej niektóre produkcje z cyklu – może pojawić się w bliżej nieokreślonej przyszłości w ofercie usługi Xbox Game Pass. Źródłem informacji jest użytkownik behzad47, który udostępnił na forum Reddit zrzut ekranu z wiadomością, jaka pojawiła się po zrealizowaniu kodu na grę Call of Duty: Ghosts w sklepie Microsoft Store (podajemy za serwisem Twisted Voxel).

Call of Duty już niedługo w ofercie Xbox Game Pass? Nowe doniesienia w sieci
Reddit

Call of Duty w ofercie Xbox Game Pass?

Zamiast standardowego komunikatu o dodaniu produkcji do swojej biblioteki, gracz otrzymał wiadomość brzmiącą: Witamy w Game Pass. Niektórzy użytkownicy Reddita nie kryją swojego podekscytowania, inni zaś twierdzą, że może to być zwyczajny błąd – sporo osób otrzymało podobny komunikat po dodaniu innych gier, które aktualnie nie znajdują się w ofercie usługi subskrypcyjnej Microsoftu.

Nie zmienia to jednak faktu, że dodanie gier z serii Call of Duty, w szczególności po oficjalnym przejęciu Activision Blizzard, jak najbardziej miałoby sens. Pozostaje jedynie czekać na dalsze informacje w tym temacie – pamiętajmy, iż jest to zwyczajna plotka (a może i faktycznie błąd ze strony sklepu, nie wiadomo).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!