Microsoft Store z kolejnymi darmowymi grami. Klasyki dostępne do pobrania na PC

Radosław Krajewski
2022/07/08 08:00
1
0

Tym razem Microsoft zaoferował aż dwie kultowe produkcje dla fanów strzelanek i RPG-ów.

W Microsoft Store czekają kolejne darmowe gry na PC. Na początku lipca sklep zaoferował Quake 4 całkowicie za darmo, ale to nie był koniec niespodzianek dla graczy. Tym razem możecie zagrać bez żadnych opłat w Wolfenstein 3D oraz The Elder Scrolls II: Daggerfall, które dostępne jest również do pobrania na platformie Steam i w sklepie GOG.com. Jeżeli wolicie zainstalować grę bezpośrednio przez sklep Microsoftu, to poniżej znajdziecie instrukcję.

Microsoft Store z kolejnymi darmowymi grami. Klasyki dostępne do pobrania na PC

Aby pobrać darmowe Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls: Daggerfall należy:

  • Zalogować się na komputerze z systemem Windows i uruchomić aplikację Xbox Insider Hub (lub w razie potrzeby zainstalować najpierw Xbox Insider Hub ze Sklepu).
  • Przejść do Previews, a nastepnie Wolfenstein 3D lub/i The Elder Scrolls: Daggerfall.
  • Wybrać Join (Dołącz).
  • Poczekać na zakończenie rejestracji i przejść do Sklepu, aby zainstalować Wolfenstein 3D lub/i The Elder Scrolls: Daggerfall.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy o dwóch darmowych grach, które możecie odebrać z Epic Games Store. Jeżeli chcecie być na bieżąco z innymi darmowymi grami, to zajrzycie do naszego artykułu.

Komentarze
1
wladek616
Gramowicz
08/07/2022 16:32

Dlaczego wprowadzacie w błąd i piszecie takie idiotyzmy?Żadna z podanych przez was tutaj gier (w tym Q4) nie jest dostępna za darmo w Microsoft Store. Te gry dostępne są jedynie w Insider Preview i to jedynie na czas testów obecnych wersji.