Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Microsoft Rewards dostępne w Polsce. Czyżby konkurencja dla PlayStation Stars?

Maria Wawrzyniak
2022/07/28 15:00

Niespodzianka! Program lojalnościowy Microsoft Rewards został udostępniony w naszym kraju – prezentujemy niezbędne szczegóły.

Przychodzimy z dobrymi wieściami dla wszystkich posiadaczy kont Microsoft. Amerykańska korporacja niespodziewanie udostępniła w Polsce program lojalnościowy Microsoft Rewards. Dotychczas oferta nie była dostępna w naszym kraju, więc zainteresowani musieli niestety korzystać z VPN.

Microsoft Rewards dostępne w Polsce. Czyżby konkurencja dla PlayStation Stars?

Microsoft Rewards w Polsce

Istnieje prawdopodobieństwo, że pojawienie się programu lojalnościowego Microsoftu w naszym kraju jest odpowiedzią giganta z Redmond na PlayStation Stars, czyli podobnej usługi od Sony, która ma zadebiutować w Polsce pod koniec bieżącego roku. Microsoft Rewards działa na podobnej zasadzie – za wykonywanie prostych zadań przy użyciu przeglądarki Bing użytkownicy będą mogli zgarniać różne nagrody. W bliżej nieokreślonej przyszłości powinniśmy także otrzymać opcję uzyskiwania punktów poprzez granie w ramach Xbox Game Pass – opcja jest dostępna w innych krajach.

Jeśli chodzi o nagrody, na razie nie są porywające, ale możemy się spodziewać, że z czasem Microsoft udostępni więcej możliwości. Aktualnie zainteresowani mogą odebrać między innymi kartę rabatową na zakupy w sklepie Amazon o wartości 6 złotych, kartę rabatową na zakupy w sklepie Allegro o wartości 50 złotych, kartę upominkową League of Legends czy kod cyfrowy Roblox.

GramTV przedstawia:

Aby dołączyć do programu, wystarczy udać się pod ten adres i zalogować się przy użyciu swojego konta Microsoft. Listę aktywności, za które otrzymamy punkty, znajdziemy w zakładce Zarabiaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!