Microsoft prezentuje nowy wariant kolorystyczny kontrolera do Xboksów

DK
2022/05/04 13:10

Na pewno nie wszystkim się spodoba.

Microsoft pokazał nowy kolor ulepszonych padów do konsol Xbox. Chodzi o Deep Pink, który, jak nazwa wskazuje, emanuje głębokim różem. Dotyczy to zarówno obudowy, jak i analogów.

Microsoft prezentuje nowy wariant kolorystyczny kontrolera do Xboksów

Do tej pory kontrolery od Microsoftu były dostępne w kolorach takich jak czarny, biały, czerwony, niebieski i limonkowy. Wszystkie warianty poza czarnym mają białe plecki; jak widać na poniższych grafikach, to dotyczy również Deep Pink. Natomiast jeśli chodzi o zasilanie, to niestety w dalszym ciągu jesteśmy zdani na baterie lub dokupione akumulatory.

Amerykanie muszą zapłacić za kontroler 64,99 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 288 złotych. Kwota jest więc porównywalna z ceną padów do Xboksa, które są już dostępne na rynku.

GramTV przedstawia:

Warto również wspomnieć, że parę tygodni temu Microsoft zaprezentował Spring Collection, w której skład wchodzi parę słitaśnych padów od firm takich jak Power A, 8BitDo, and Otterbox. Niedawno informowaliśmy o intrygującej reklamie Wiosennej Kolekcji, w której ktoś wyjmuje kontrolery z piekarnika.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!