W nowej reklamie Microsoft piecze kontrolery w piekarniku

DK
2022/04/28 13:05

Phil Spencer od zawsze miał w sobie coś z Baby Jagi.

Jakiś czas temu Microsoft zaprezentował kontrolery do Xboksa w nowych wariantach kolorystycznych. Chodzi o Kolekcję Wiosenną 2022, która składa się z kilku padów od firm takich jak Power A, 8BitDo, and Otterbox. Urządzenia różnią się trochę od siebie, ale ich cechą wspólną są pastelowo-cukierkowe barwy. Owszem, kolorystycznie kontrolery przypominają pianki, torciki albo inne słodycze, ale to nie powód, by od razu wsadzać je do piekarnika. A jednak spece od marketingu w Microsofcie wiedzą lepiej.

W nowej reklamie Microsoft piecze kontrolery w piekarniku

Na YouTube Xboksa pojawiła się specyficzna reklama Spring Collection. Widzimy, jak ktoś przetrzymuje pady w piekarniku. Następnie wyjmuje je i układa na talerzykach. A tytuł filmiku brzmi: “kontrolery, które wyglądają wystarczająco dobrze, by je zjeść – ale nie róbcie tego”. Reklamę publikujemy na dole newsa.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto przypomnieć, że w marcu informowaliśmy o także o innych – wyjątkowo dziwnych – padach do Xboksa inspirowanych marką Sonic the Hedgehog. Jeden jest czerwony, a drugi niebieski – a oba są włochate. Być może coś takiego spodobałoby się dzieciom. Niemniej do schrupania raczej się takowe nie nadają.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!