Microsoft z wielkim pokazem gier? Firma ma planować prezentację „w stylu E3”

Mikołaj Ciesielski
2022/03/14 08:45
0
0

Zdaniem Jeffa Grubba gigant z Redmond szykuje spore wydarzenie skierowane do użytkowników konsol Xbox i PC.

Microsoft z wielkim pokazem gier? Firma ma planować prezentację „w stylu E3”

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że tegoroczna edycja targów Gamescom odbędzie się zarówno w formie tradycyjnej, jak i cyfrowej. Wciąż nie mamy oficjalnych informacji dotyczących E3 2022, ale według najnowszych doniesień wydarzenie ma być w pełni cyfrowe. Tymczasem według Jeffa Grubba – znanego branżowego dziennikarza i insidera – Microsoft ma szykować własny pokaz gier „w stylu E3”, który odbędzie się właśnie w czerwcu.

Prawdopodobnie wkrótce będę miał więcej do powiedzenia na ten temat, ale [wydarzenie – dop. red.] odbędzie w czerwcu, a nie w maju. Cóż, mogą zrobić coś w maju lub wrześniu, ale wiem, że planują prezentację w stylu E3 na czerwiec” – informuje Grubb.

Rozmawiają z partnerami, by pokazać tam duże gry. Cały czas nad tym pracują, w tym momencie mamy marzec, więc nie jest tak, że będą w stanie nagle ze wszystkiego zrezygnować. Zmierzają w tym kierunku i zamierzają coś zrobić w tym czasie” – dodaje insider.

Doniesienia Grubba potwierdza również redakcja VGC, która od swoich źródeł także usłyszała, że Microsoft planuje spore wydarzenie właśnie na czerwiec. Warto jednak pamiętać, że powyższe doniesienia nie doczekały się jeszcze komentarza ze strony amerykańskiej firmy. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź wspomnianej prezentacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!