Microsoft Flight Simulator pozwolił graczom wlecieć w sam środek huraganu Ida

Wincenty Wawrzyniak
2021/08/31 17:00
0
0

Niedawno do Luizjany w Stanach Zjednoczonych dotarł huragan Ida – funkcja pogody na żywo w grze Microsoft Flight Simulator pozwoliła graczom go doświadczyć.

Wczoraj nad ranem świat obiegła przykra wiadomość o potężnym huraganie Ida, który dotarł do stanu Luizjana na południowym wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Wiatr osiągał prędkość nawet do 257 kilometrów na godzinę. Nowy Orlean najmocniej odczuł skutki żywiołu – odczuć mogli je również gracze Microsoft Flight Simulator, którzy skorzystali w trakcie lotu nad Nowym Orleanem z opcji pogoda na żywo. Wówczas gra zaczyna odtwarzać panujące aktualnie na świecie warunki pogodowe. Jeden z użytkowników forum Reddit podzielił się swoim doświadczeniem, nagrania znajdziemy również na YouTubie.

Na powyższym nagraniu użytkownik ColoradoRMN nagrał przelot przez oko cyklonu w momencie, gdy Ida dopiero zaczynała się rozkręcać nad oceanem. Gracz przyznał, że wbrew wszelkim pozorom odnalezienie żywiołu na mapie wcale nie było takie proste. Huragan osłabł i znalazł się w kategorii burzy tropikalnej, aczkolwiek prędkość wiatru przez długi czas wynosiła co najmniej 100 kilometrów na godzinę.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Microsoft Flight Simulator zadebiutowało 18 sierpnia ubiegłego roku na komputerach osobistych. 27 lipca bieżącego roku gra została udostępniona na konsolach Xbox Series X oraz Series S. Zainteresowanych zapraszamy również do lektury naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!