Microsoft Flight Simulator debiutuje na Xbox Series X/S. Świetny trailer gry

Wincenty Wawrzyniak
2021/07/27 21:30
0
0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Microsoft Flight Simulator została udostępniona na sprzęcie nowej generacji Microsoftu.

Od dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią deweloperów ze studia Asobo – gra Microsoft Flight Simulator jest dostępna na konsolach Xbox Series X oraz Series S. Produkcja posiada pełne wsparcie dla funkcji cross-play oraz cross-save i jest również dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass. Z okazji premiery twórcy podzielili się ze społecznością nowym zwiastunem, który spodobał się graczom. Zobaczcie sami!

Niestety, potwierdziły się informacje dotyczące wagi gry na sprzęcie Microsoftu – użytkownicy nowych Xboksów muszą liczyć się z przygotowaniem ponad 100 gigabajtów wolnego miejsca na dysku. Dla wersji standardowej mowa dokładnie o 124,8 GB. Przypomnijmy jeszcze, że również dzisiaj udostępniono aktualizację Sim Update 5, o której pisaliśmy w osobnej wiadomości. Gracze mogli zacząć cieszyć się znaczną poprawą wydajności, a także wspomnianymi funkcjami cross-save oraz cross-play.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!