Microsoft Flight Simulator ze wsparciem dla DLSS jeszcze w tym roku

Wincenty Wawrzyniak
2022/01/30 20:30
1
0

Przedstawiciele studia Asobo poinformowali, że jeszcze w bieżącym roku produkcja otrzyma oficjalne wsparcie dla technologii NVIDIA DLSS.

W ubiegłym roku społeczność gry Microsoft Flight Simulator doczekała się aktualizacji wprowadzającej wsparcie dla DirectX 12. Nadszedł czas na kolejne ulepszenia – jak podaje serwis Eurogamer, studio Asobo zamierza jeszcze w bieżącym roku wprowadzić do gry wsparcie dla technologii NVIDIA DLSS. Nie podano jednak konkretnej daty. DLSS pozwala na generowanie obrazu w większej (lub mniejszej) rozdzielczości przy zachowaniu przejrzystości – krótko mówiąc, dzięki temu gracze będą mogli jeszcze lepiej dostosować produkcję do swojego sprzętu, ciesząc się płynną rozgrywką oraz dokładniejszą optymalizacją.

Warto jednak zaznaczyć, że DLSS nie zostanie wprowadzone dla wersji Microsoft Flight Simulator z DirectX 11. To jednak nie wszystko – twórcy przypomnieli nam o nadchodzącym World Update 7: Australia. Aktualizacja ma trafić do gry 31 stycznia, czyli już jutro. Poprawi wygląd tytułowego kontynentu i wprowadzi nowe misje; więcej informacji na temat patcha mamy otrzymać w dniu jego premiery. Ponadto zaktualizowano rozkład jazdy na najbliższe miesiące – szczegóły tutaj.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Microsoft Flight Simulator zadebiutowało 18 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych. 27 lipca ubiegłego roku gra została udostępniona na konsolach Xbox Series X oraz Series S. Zainteresowanych zapraszamy również do lektury naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
30/01/2022 20:32

Jeszcze w tym roku raczej się używa jak rok dobiega końca, a nie jak dopiero się zaczął.