Michael Keaton na dłużej w roli Batmana. DC ma ambitne plany wobec aktora

Radosław Krajewski
2021/09/01 15:15

DC Comics chce na dłużej zatrzymać Michaela Keatona w swoim uniwersum, który po 30 latach powróci do roli Batmana w filmie The Flash.

Prace na planie solowego filmu o Flashu nadal trwają, ale decydenci Warner Bros. i DC Comics muszą być zadowoleni z powrotu Michaela Keatona do roli Batmana. Zdaniem portalu Giant Freaking Robot włodarze wytwórni planują rozszerzyć udział Mrocznego Rycerza znanego z dwóch filmów Tima Burtona w swoim uniwersum. Do tego stopnia, że aktor miał podpisać już nową umowę z DC, która gwarantuje mu udział w kilku kolejnych produkcjach studia.Michael Keaton na dłużej w roli Batmana. DC ma ambitne plany wobec aktoraBatman grany przez Michaela Keatona będzie pełnił rolę kluczowej postaci dla wszystkich nadchodzących projektów powiązanych z postacią Mrocznego Rycerza. Aktora z pewnością zobaczymy w filmie Batgirl tworzonym dla HBO Max. Ostatnio DC wybrało aktorkę do tej roli, która podzieliła fanów. W przygotowaniu ma również być produkcja poświęcona Nightwingowi, czyli o Dicku Graysonie lub Jasonie Toddowi, którzy obaj byli byłymi Robinami. Ostatnim z filmów, w którym pojawi się Keaton jest produkcja Batman Beyond na podstawie animowanego serialu o tym samym tytule z 1999 roku. Ostatnia z produkcji opowie o następcy Bruce’a Wayne’a, któremu oryginalny Batman pomaga w walce ze złem w Gotham City.

Przypomnijmy, że reżyserem filmu The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. Za scenariusz odpowiada Christina Hodson, która ma w swoim dorobku prace nad Bumblebee i Ptakami nocy. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. The Flash zadebiutuje w kinach 4 listopada 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/09/2021 16:34
dariuszp napisał:

Batman Beyond! O tak :-) Keaton w roli mentora się sprawdzi. Było by jeszcze super gdyby zrobili The Dark Knight Returns.

Obie opcje byłyby świetne :]

dariuszp
Gramowicz
01/09/2021 15:54

Batman Beyond! O tak :-) Keaton w roli mentora się sprawdzi. Było by jeszcze super gdyby zrobili The Dark Knight Returns.