Metroid Prime Remaster zadebiutuje jeszcze w tym roku? Nintendo szykuje niespodziankę

Smolak
2022/06/28 08:30
0
0

W przygotowaniu są ponoć kolejne części serii.

Premiera Metroid Prime Remaster w tegorocznym okresie świątecznym ma być „pewniakiem”. Tak przynajmniej uważa Jeff Grubb, powołując się na zdobyte informacje. Swoją wiedzą podzielił się w podcaście Game Mess Mornings. Trzeba przyznać, że dziennikarz dość pewnie wypowiada się na ten temat, więc jest duża szansa na to, że w odmienioną wersję hitu zagramy jeszcze w tym roku. Wskazuje również, że najlepszą datą będzie 18 listopada, gdyż to właśnie wtedy tytuł będzie obchodził 20 urodziny. A to jeszcze nie koniec dobrych informacji.

Insiderskie informacje dostarczane przez Jeffa Grubba niejednokrotnie okazywały się prawdziwe, więc może być tak i w tym przypadku. Dziennikarz dodaje również, że w przygotowaniu są odświeżone wersje kolejnych części serii. Mowa tutaj o Metroid Prime 2 Remaster i Metroid Prime 3 Remaster. Zaznacza przy tym, że wymienione części nie otrzymają aż tak znaczących poprawek.

A jeśli wyczekujecie więcej gier na Nintendo Switch to warto przypomnieć, że dziś odbędzie się Nintendo Direct Mini, na którym japońska forma zaprezentuje gry od swoich zewnętrznych partnerów. Plotki głoszą, że wśród pokazywanych produkcji może znaleźć się chociażby Mario + Rabbids Sparks of Hope czy Bayonetta 3.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!