Metal Gear Solid Delta: Snake Eater z prezentacją nowych fragmentów rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 21:27
2
0

Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano nowy zwiastun nadchodzącego remake’u kultowej produkcji.

Na Xbox Games Showcase 2024 pojawił się też Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, czyli odświeżona wersja trzeciej odsłony popularnej serii Konami. W trakcie pokazu Microsoftu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun wspomnianej produkcji. W rzeczonym materiale pojawiło się kilka nowych ujęć z rozgrywki.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Na Xbox Games Showcase 2024 pokazano nowy zwiastun Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Trzeba przyznać, że Metal Gear Solid Delta: Snake Eater wygląda naprawdę nieźle. Udostępnione fragmenty rozgrywki skupiają się natomiast na cichym eliminowaniu oponentów czy przekradaniu się za ich plecami. Nie brakuje też nieco bardziej dynamicznych i efektownych ujęć. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Rywalizujące ze sobą państwa w tajemnicy pracują nad bronią, która może zagrozić istnieniu ludzkości. Głęboko w dżungli elitarny żołnierz musi wykonać tajną misję i przetrwać – jego celem jest przeniknąć na teren nieprzyjaciela i zapobiec użyciu broni masowego rażenia, która może doprowadzić do największej wojny, jaką oglądał świat – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Metal Gear Solid Delta: Snake Eater powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Konami niestety wciąż nie ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premiery. Wydawca potwierdził natomiast, że odświeżona wersja trzeciej odsłony serii Metal Gear Solid otrzyma polską wersję językową.

Komentarze
2
Renchar
Gramowicz
10/06/2024 06:53
dariuszp napisał:

Wyglada jak MGS ale bez Kojimy to mam wątpliwości.

Z tego co mi się wydaje mamy do czynienia z odświeżoną trójką. Więc wszystko w sumie mają wystarczy tylko grafe odświeżyć.

dariuszp
Gramowicz
10/06/2024 01:39

Wyglada jak MGS ale bez Kojimy to mam wątpliwości.