Metal Gear Solid 3 Remake otrzyma polskie napisy. Pierwszy raz w historii serii

Mikołaj Ciesielski
2023/06/02 08:55
0
0

Konami przygotowało niespodziankę dla graczy z Polski.

Na PlayStation Showcase 2023 doczekaliśmy się zapowiedzi Metal Gear Solid 3 Remake. Nieco później Konami potwierdziło, że odświeżona wersja trzeciej odsłony serii Metal Gear Solid powstaje bez udziału Hideo Kojimy. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje związane ze wspomnianą produkcją. Gra doczekała się bowiem własnej karty produktu na Steam, która zdradza m.in. szczegóły dotyczące lokalizacji.

Metal Gear Solid 3 Remake otrzyma polskie napisy. Pierwszy raz w historii serii

Metal Gear Solid 3 Remake ze szczegółami na temat lokalizacji. Konami zadba o polskich graczy

Z informacji dostępnych na platformie Valve wynika bowiem, że Metal Gear Solid 3 Remake ukaże się na rodzimym rynku w polskiej wersji językowej (napisy). To historyczna chwila dla fanów Metal Gear Solid znad Wisły, ponieważ wszystkie poprzednie odsłony wspomnianej serii nie doczekały się w naszym kraju lokalizacji.

Rywalizujące ze sobą państwa w tajemnicy pracują nad bronią, która może zagrozić istnieniu ludzkości. Głęboko w dżungli elitarny żołnierz musi wykonać tajną misję i przetrwać – jego celem jest przeniknąć na teren nieprzyjaciela i zapobiec użyciu broni masowego rażenia, która może doprowadzić do największej wojny, jaką oglądał świat – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Metal Gear Solid 3 Remake zadebiutuje na rynku jako Metal Gear Solid Δ: Snake Eater. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Konami niestety nie ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!