Metal Gear Rising: Revengeance odżywa po prawie 10 latach – o co chodzi?

Wincenty Wawrzyniak
2022/05/26 14:00
0
0

Kultowa gra odżyła po prawie 10 latach dzięki memom – średnia liczba osób bawiących się w niej jednocześnie od kwietnia 2021 zwiększyła się aż o 1000%.

Jak zapewne niektórzy z Was doskonale pamiętają, gra Metal Gear Rising: Revengeance zadebiutowała na rynku prawie dziesięć lat temu. Co ciekawe, od niedawna w sieci zaczęły pojawiać się memy z konkretnymi scenami oraz postaciami ze wspomnianej produkcji, które szybko sprawiły, że – jak podaje między innymi serwis Kotakuod kwietnia zeszłego roku miesięczna średnia graczy bawiących się w grze jednocześnie zwiększyła się aż o (około) 1000%. Jak natomiast prezentują się szczegóły?

Metal Gear Rising: Revengeance odżywa po prawie 10 latach – o co chodzi?

Wcześniej zwykle znajdowała się ona w granicach od 300 do 800 osób; wszystko zaczęło się jeszcze w styczniu bieżącego roku, kiedy to w tytule średnio bawiło się 2000 graczy jednocześnie. Według statystyk w serwisie SteamDB rekordowy wynik w ciągu ostatnich 24 godzin wynosi 1660 użytkowników.

GramTV przedstawia:

Wspomniane memy zdobywające popularność odnoszą się nie tylko do kultowych scen czy postaci, ale również do znanych cytatów czy nawet utworów z gry Metal Gear Rising: Revengeance. Poniżej przykłady.

Reddit
Reddit
Reddit

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!