Rewolucja w modelach postaci w grach. MetaHuman Creator we wczesnym dostępie

Wincenty Wawrzyniak
2021/04/16 21:00
0
0

Zgodnie z obietnicami, Epic Games udostępniło narzędzie pozwalające tworzyć niezwykle realistyczne modele postaci. MetaHuman Creator może przetestować każdy.

Na początku bieżącego roku przedstawiciele firmy Epic Games zaprezentowali światu narzędzie MetaHuman Creator, które pozwala w bardzo prosty sposób tworzyć niesamowicie realistyczne postacie na silniku Unreal Engine. Zgodnie z ówczesnymi obietnicami, rewolucja oficjalnie się rozpoczęła.

MetaHuman Creator zostało bowiem udostępnione wszystkim zainteresowanym w ramach wczesnego dostępu. Jak podaje serwis GameSpot, twórcy narzędzia powiększyli liczbę gotowych metaczłowieków (z 2 do 50!) i sprawili, że możemy również tworzyć własnych metaludzi.

GramTV przedstawia:

MetaHuman Creator pozwala nie tylko na zaprojektowanie bardzo szczegółowego wyglądu ludzkiej twarzy, ale także na stworzenie całego modelu bohatera – razem z włosami i ubraniem. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie dzieła, które zostaną stworzone w MetaHuman Creator mogą zostać wykorzystane wyłącznie w projektach działających w oparciu o wersję 4.26.1 lub nowszą silnika Unreal Engine. Zainteresowani mogą udać się na oficjalną stronę internetową, gdzie dokonują rejestracji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!