Men of War II zalicza duże opóźnienie. Gra nie zadebiutuje na rynku w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/09/10 14:30
0
0

Deweloperzy ze studia Best Way potrzebują więcej czasu na dopracowanie Men of War II.

Pod koniec czerwca poznaliśmy dokładną datę premiery Men of War II. Zgodnie z zapowiedziami gra miała zadebiutować na rynku już 20 września 2023 roku. Okazuje się jednak, że wspomniany termin jest już nieaktualny, a na produkcję będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Deweloperzy ze studia Best Way poinformowali bowiem, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie poszczególnych elementów Men of War II.

Men of War II zalicza duże opóźnienie. Gra nie zadebiutuje na rynku w 2023 roku

W Men of War II zagramy dopiero w 2024 roku. Twórcy zdecydowali się opóźnić premierę gry

Niestety Best Way nie ujawniło nowej daty premiery Men of War II. Poinformowano jedynie, że gra ukaże się na rynku w 2024 roku. W opublikowanym komunikacie twórcy podkreślili, że cała zawartość jest już gotowa, ale po przeprowadzonych w ostatnich miesiącach testach twórcy otrzymali wiele opinii i sugestii ze strony użytkowników, przez które zdecydowano się opóźnić premierę.

Otrzymaliśmy tak wiele świetnych sugestii, które postanowiliśmy wdrożyć, że pierwotny harmonogram nie pozwolił nam na naprawienie wszystkich błędów i problemów przed wrześniową premierą. Uważamy, że nasi fani zasługują na otrzymanie całkowicie dopracowanej i wolnej od błędów gry, dlatego prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, abyśmy mogli dostarczyć produkt tak wysokiej jakości – poinformował Maxem Kamensky, producent Men of War II.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Men of War II zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Gra ma być dostępna zarówno na Steam, jak i w Epic Games Store. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej produkcji studia Best Way.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!